MÖBLER / Bord / Skrivbord 14555206

nr 1455 5206

Skrivbord

England. Bredd: 123 cm. Djup: 53 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 mars 2022
kl 20:05:02